KONST / Litografier / Litografi 7964505
nr 796 4505
Litografi
Wennström, 1/290, signerad, motivets mått: 30x22
Utrop:
800 kr
Såld:
150 kr
måndag 10 december 2012
kl 19:17:43
4/12 16:28:14
100 kr
10/12 15:35:24